Партія регіонів проти, щоб Тимошенко йшла на садомазохізм

Понеділок, 22 вересня 2008, 12:34

Член фракції Партії регіонів Олександр Єфремов вважає відродження парламентської коаліції у форматі БЮТ, НУНС і Блок Литвина "садомазохізмом".

Про це він сказав, відповідаючи на питання журналістів у понеділок.

"Офіційно кожна партія представлена в парламенті, має право створювати конфігурації, згідно з законом, так як вона вважає за потрібне. Тому, з юридичної точки зору, такий блок можливий, але на мою точку зору, така пропозиція є садомазохізмом. При цьому садизмом щодо українського народу, а мазохізмом по відношенню до політиків, які це пропонують", - зазначив Єфремов.

Відповідаючи на питання про кандидатуру від Партії регіонів на посаду голови парламенту, Єфремов сказав, що ця кандидатура була б висунена, якби це залежало лише від партії регіонів.

"Але цей процес залежить від того, що дана кандидатура повинна набрати достатню кількість голосів", - заявив він.

"Ця людина в будь-якому разі повинна бути для того, щоб закони, які приймаються ВР, підписувалися", - додав депутат.

За словами Єфремова, на посаду спікера може бути висунена як компромісна фігура від ПР, так і кандидатури від інших парламентських фракцій. Разом з тим, він не озвучив жодного прізвища, зазначивши, що існує багато достойних. І він нікого не хоче образити.

За інформацією джерел, УП наразі жодна з фракцій не визначилася з кандидатурою на посаду спікера. ПР не може почати обговорення цього питання з БЮТ, оскільки в разі об'єднання в коаліцію не відомою є кандидатурою прем’єра.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування