Гриценко все ще сподівається на коаліцію трьох

Четвер, 25 вересня 2008, 11:22

Депутат Верховної Ради від НУНС Анатолій Гриценко допускає створення коаліції за участю його політичної сили, фракцій Блоку Юлії Тимошенко й Блоку Литвина.

Про це він сказав журналістам, повідомляють Українські новини.

"Шанс створення коаліції в складі БЮТ, НУНС і Блоку Литвина існує. Цей шлях потрібно пройти. Якщо є бажання, це може стати реальністю", - сказав він.

На думку депутата, для того, щоб створити коаліцію у відповідному форматі, політики повинні залишити свої колишні образи й підійти до переговірного процесу із щирими позиціями.

"Але якщо переговори будуть вести люди, у тому числі, й з нашої фракції, які не хочуть цієї коаліції, то з цього не буде нічого", - сказав він.

Гриценко вважає, що депутати повинні скласти компромісний порядок денний, не включаючи до нього резонансні питання, такі як позиція Ради щодо ситуації в Грузії або обмеження депутатської недоторканності.

Політик назвав найгіршим варіантом виходу з нинішньої кризи проведення позачергових виборів Ради.

Як повідомлялося, у середу фракції Блоку Юлії Тимошенко, Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" і Блоку Литвина розпочали переговори щодо створення коаліції.powered by lun.ua