Литвин: Тимошенко і Ющенко не розмовляють між собою

Понеділок, 29 вересня 2008, 14:59

Лідер Блоку Литвина Володимир Литвин вважає, що президент Віктор Ющенко не хоче коаліції у складі "НУ-НС", БЮТ і Блоку Литвина.

Про це він сказав під час "прямої телефонної лінії" в газеті "Комсомольская правда в Украине", повідомляє УНІАН.

За словами Литвина, "судячи з усього, президент її (коаліції) не хоче". При цьому депутат зазначив, що "президент і прем'єр між собою не розмовляють".

Литвин вважає, що сьогодні прем'єр-міністр Юлія Тимошенко готова йти на поступки, і свідченням цього є відмова фракції БЮТ від подолання вето на низку законів, ухвалених у парламенті і ветованих президентом.

За словами депутата, у Тимошенко сьогодні "є синиця в руках, навіщо їй журавель у небі". Водночас, зазначив він, однією з головних цілей можливих дострокових парламентських виборів є "недопущення Тимошенко до поста прем'єр-міністра".

Крім того, Литвин заявив про готовність фракції Блоку Литвина формалізувати коаліцію. За його словами, до цього 80% законів ухвалювалося завдяки фракції Блоку Литвина, оскільки у БЮТ і "НУ-НС" не завжди вистачало голосів.

Він також сказав, що переговори про створення коаліції у складі "НУ-НС", БЮТ і Блоку Литвина знаходяться на етапі консультацій.

За словами Литвина, у суботу він зустрічався з Тимошенко, і ще раз продемонстрував готовність до створення коаліції "трьох".

Політик підкреслив, що готовий до створення коаліції, але всі його старання "розбиваються об стіну глухого нерозуміння, оскільки президент і прем'єр між собою не розмовляють".

"Я готовий прихилити небо, але руки під них підкласти не можу, тому що вони здорові, відповідальні люди", - заявив Литвин.powered by lun.ua