БЮТ не дає ЦВК обговорити призупинення указу

Субота, 11 жовтня 2008, 11:58

До Центрвиборчкому надійшла ухвала Окружного адміністративного суду Києва, яким припиняється дія указу президента про дострокове припинення повноважень Верховної Ради.

Про це повідомив заступник голови ЦВК Андрій Магера в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" в суботу.

"Я зараз не хочу робити якісь передчасні висновки. Відзначу тільки одне: ухвала дійсно надійшла в комісію, вона зареєстрована в ЦВК, але далі ми радитимемося, і обговорюватимемо цю ситуацію", - сказав Магера.

"У нас зараз буде нарада, ми ознайомимося з ухвалою, оскільки ще не всі члени з нею ознайомлені, і з'ясовуватимемо, яким чином ми рухаємося далі", - також відзначив він.

В той же час, народні депутати від БЮТ блокують роботу ЦВК з організації позачергових парламентських виборів.

"Виборчий процес не почався, тому засідань ЦВК не може бути апріорі, і ми стежимо за цим", - заявив агентству народний депутат від БЮТ Володимир Пилипенко.

Відповідаючи на питання про те, скільки народних депутатів від БЮТ знаходиться в ЦВК, Пилипенко заявив: "О, нас досить, щоб засідання не відбулося".

Джерело в ЦВК повідомило агентству, що народні депутати знаходяться в холі перед кабінетом голови ЦВК Володимира Шаповала. Члени ЦВК мають намір о 12.00 почати нараду.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування