РНБО НАКАЗАЛА ТИМОШЕНКО "РОЗКОШЕЛИТИСЬ" НА ВИБОРИ

Понеділок, 13 жовтня 2008, 14:24

Рада нацбезпеки та оборони доручила Кабінету міністрів невідкладно вирішити питання з фінансування дострокових парламентських виборів за рахунок коштів з резервного фонду.

Указ президента Віктор Ющенка про введення в дію відповідного рішення РНБО оприлюднено на сайті глави держави.

РНБО вирішила, що уряд повинен забезпечити перерахування коштів із резервного фонду держбюджету на дострокові парламентські вибори до 17.00 13 жовтня Міністерством фінансів та Держказначейством Центральній виборчій комісії.

Міністерство закордонних справ разом із ЦВК повинні вжити необхідних заходів щодо забезпечення участі офіційних спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій для спостереження за організацією і проведенням позачергових виборів до ВР.

Міністерство внутрішніх справ, СБУ та місцеві органи влади повинні у межах визначених повноважень вжити заходи із забезпечення належного громадського порядку та безпеки протягом виборчого процесу, в тому числі у день голосування та дні встановлення результатів позачергових виборів.

При цьому вони повинні неухильно додержуватись вимог законодавства України щодо заборони втручання у виборчий процес й діяльність виборчих комісій, а також недопущення втручання у здійснення правосуддя, впливу на суд чи суддів у будь-який спосіб.

Крім того, Кабінету міністрів, Раді міністрів Криму та місцевим адміністраціям доручено створити рівні умови участі у виборах для всіх суб'єктів виборчого процесу, належні умови для роботи виборчих комісій, для здійснення вільного волевиявлення громадян.

Проти цього рішення РНБО голосували міністр внутрішніх справ Юрій Луценко та прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.


"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування