Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Депутати БЮТ захопили ще один суд

Понеділок, 13 жовтня 2008, 14:40

Близько 20 народних депутатів від Блоку Юлії Тимошенко четверту годину поспіль перешкоджають роботі голови Вищого адміністративного суду України (ВАСУ) Олександра Пасенюка.

Як повідомили Ліга.net у прес-службі ВАСУ, більш двох годин депутати знаходилися в кабінеті голови ВАСУ, при цьому поступово кількість народних обранців від БЮТ збільшується.

"Тепер група народних депутатів супроводжує Пасенюка, заважаючи йому виконувати поточну роботу", - відзначили в прес-службі.

Тим часом, вказують у ВАСУ, про конкретну мету візиту у Вищий адміністративний суд України народні депутати від БЮТ не повідомили. Їх вимоги до керівництва суду також невідомі.

За словами голови ВАСУ Пасенюка, таким способом систему адміністративних судів намагаються втягти в політичні ігри, що є неприпустимим. Пасенюк закликав вирішувати всі протиріччя в правовій площині, відповідно до законодавства України.

Як відомо, БЮТ оскаржив Київському окружному адміністративному суді указ президента про дострокові вибори.

У той же день прес-служба президента повідомила про зняття Келеберди з посади судді Окружного адміністративного суду Києва (президент скасував статтю указу, якою Келеберда призначався на цю посаду).
Секретаріат президента оскаржив ухвалу від 10 жовтня в Київському апеляційному адміністративному суді.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування