У Європі попередили, що вибори можуть віддалити Україну від НАТО й ЄС

Вівторок, 14 жовтня 2008, 14:17

Нові позачергові вибори до Верховної Ради можуть віддалити Україну від НАТО та Європейського Союзу.

Про це заявив посол Німеччини в Україні Й.В. Ганс-Юрґен Гаймзьот під час зустрічі з головою комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Борисом Тарасюком.

Як повідомляє прес-служба парламенту, під час зустрічі, зокрема, було обговорено внутрішньополітичну ситуацію в Україні та можливі сценарії розвитку подій.

"Німеччина в будь-якому разі підтримуватиме Україну, але ліпше було б, якби українські парламентарі досягли внутрішнього консенсусу", - заявив Ганс-Юрґен Гаймзьот.

Водночас, посол зауважив, що нові позачергові вибори до Верховної Ради "можуть віддалити Україну від НАТО та Європейського Союзу".

У свою чергу, Тарасюк, висловлюючи свою думку щодо активності громадян та потенційної явки на можливих дострокових виборах до парламенту, зазначив, що "відповідно до соціологічних опитувань, 72% населення України негативно ставиться до проведення нових дострокових виборів, водночас, в разі їх проведення, в них готові взяти участь 65% громадян".

Окрім того, дипломати обговорили перспективи економічного розвитку Кримського півострова, міжнародну фінансову кризу та стан переговорів щодо створення зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!