Тимошенко полетіла до європейців

Середа, 15 жовтня 2008, 09:11

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко відбула до Брюсселя, де візьме участь у саміті Європейської народної партії.

На саміті планується обговорити питання координації дій країн по запобіганню негативним наслідкам світової фінансової кризи.

У роботі саміту візьмуть участь президенти Грузії і Румунії Михайло Саакашвілі і Траян Бесеску, прем`єр-міністри Франції Франсуа Фійон, Польщі Дональд Туск, Бельгії Ів Летерм, Італії Сильвіо Берлусконі, канцлер Німеччини Ангела Меркель, а також глави урядів низки інших європейських країн.

У рамках саміту Тимошенко проведе низку двосторонніх переговорів.

Також прем’єр-міністр України зустрінеться з Верховним представником Європейського Союзу з питань спільної зовнішньої політики і політики безпеки Хав’єром Соланою.

Тимошенко брала участь у саміті ЄНП у червні 2008 року, тоді президент партії Вільфред Мартенс заявив, що в ЄНП стурбовані тим, що на уряд України усередині країни "постійно здійснюються атаки" і "деякі сили намагаються перешкодити уряду здійснювати демократичні реформи".

Європейська Народна Партія (European People`s Party) – найбільша загальноєвропейська партія, до якої входять правоцентристські партії з 37 країн Європи. ЄНП є провідною політичною силою Європейського Союзу, зокрема, має найбільшу фракцію в Європарламенті, а її представник Ганс-Герт Пьоттерінг є президентом Європарламенту.

Членами ЄНП є українські партії "Наша Україна" і "Батьківщина".

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування