Луценко чекає до себе фігурантів телефонних розмов із суддею

Четвер, 16 жовтня 2008, 20:02

Міністерство внутрішніх справ має намір викликати для дачі показів фігурантів телефонних розмов заступника голови Вищого адміністративного суду Михайла Цуркана.

Про це журналістам заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

"Звичайно, надалі відбудуться запрошення фігурантів цих розмов для того, щоб вони дали покази про те, про що вони говорили", - сказав Луценко.

За його словами, від показів заступника глави секретаріату президента Ігоря Пукшина буде залежати, чи направить МВС матеріали в прокуратуру для порушення кримінальної справи, чи відмовиться направляти.

Як відомо, МВС встановило факти втручання в діяльність суддів Київського апеляційного адміністративного суду.

У результаті проведеної перевірки було встановлено, що 12 жовтня 2008 року, а саме під час розгляду в Київському апеляційному адмінсуді скарг по указу президента, проводилися телефонні розмови.

Зокрема, з 15.23 по 15.51 з інтервалом у 6-10 хвилин відбулися шість телефонних розмов за участі заступника голови Вищого адміністративного суду Цуркана.

Серед людей, з якими говорив Цуркан, заступник глави секретаріату президента Ігор Пукшин, суддя Окружного адміністративного суду Добрянська і керівник служби секретаріату президента з представництва в судах України інтересів президента Кирилюк.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...