У п’ятницю судового рішення про вибори не буде?

П'ятниця, 17 жовтня 2008, 09:01

Київський апеляційний адміністративний суд у п’ятницю, о 10:00, має відновити слухання за скаргою секретаріату президента на ухвалу Окружного адміністративного суду столиці щодо призупинення дії указу про позачергові парламентські вибори.

Водночас, представник юридичної депутатської групи фракції БЮТ Святослав Олійник радить не очікувати в п’ятницю якогось судового вердикту, повідомляє "Німецька хвиля".

За його словами, для будь-якого рішення з дотриманням всіх процесуальних норм судові просто не вистачить часу.

Як пояснив Олійник, оскарження президентською стороною рішення Окружного адмінсуду не стосується законності президентського указу, а лише факту прийняття позову БЮТ до розгляду.

"Зухвалими виглядають дії президента, коли він ліквідовує суд, звільняє суддю ще й дає команду порушити кримінальну справу в момент, коли справа, де президент є стороною, перебуває в провадженні в суді", - каже БЮТівець.

Як відомо, напередодні міністр внутрішніх справ Юрій Луценко (лідер "Народної самооборони") заявив про втручання в діяльність суддів Київського апеляційного адмінсуду і навів на доказ списки телефонних розмов посадовців президентського секретаріату та суддями.

Члени керівництва Центрвиборчкому кажуть, що спізнення з початком виборчої кампанії на тиждень не дозволить підготуватись до виборів до 7 грудня.

У свою чергу, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко (лідер БЮТ) у четвер знову заявила, що готова "піти на будь-які умови" аби уникнути позачергових виборів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua