Луценко створить реєстр рейдерів

1 перегляд
П'ятниця, 17 жовтня 2008, 11:33

Міністерство внутрішніх справ має намір створити електронний реєстр компаній, охоронних фірм і несумлінних суддів, причетних до рейдерства, а також підприємств, що постраждали від нього.

Таке рішення було ухвалено на колегії МВС, пише Комерсант-Україна.

"У нас є група, що аналізує дану інформацію. Ми знаємо, хто може піддаватися рейдерству і з чийого боку", – сказав на колегії заступник міністра Володимир Євдокімов.

Він запропонував створити електронний реєстр організацій, щодо яких застосовувалися силові захоплення, а також підприємств, фірм і несумлінних суддів, причетних до рейдерства.

У свою чергу міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що в низці випадків рейдери навіть використовують шоломи, кийки і форму, схожу на міліцейську.

"На це вони в будь-якому випадку не мають права. Це вже порушення законодавства", – сказав міністр, зазначивши, що охоронні фірми, помічені в таких порушеннях, потрібно карати аж до позбавлення ліцензії.

За словами голови МВС, "особливе обурення" викликають випадки, коли під удари рейдерів потрапляють журналісти.

Луценко закликав підлеглих позбавляти ліцензій охоронні фірми, співробітники яких били звичайних громадян, особливо журналістів.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua