Ющенко зізнався МВФ, що він "категоричний оптиміст"

1 перегляд
П'ятниця, 17 жовтня 2008, 17:13

Президент Віктор Ющенко запропонував Міжнародному валютному фонду спільно дати оцінки ризикам, які несуть для українського ринку внутрішні та зовнішні економічні процеси.

Про це президент сказав під час зустрічі з головою місії МВФ Джейлою Пазарбазіолу, її заступником Марком Фланаганом та головою постійного представництва МВФ в Україні Балажем Хорватом, повідомляє прес-служба глави держави.

На початку зустрічі Ющенко зауважив, що українська економіка вже переживала кризові періоди, проте їй вдавалося їх подолати.

"Зараз ситуація на зовнішньому і на внутрішньому ринку не є простою, але я категоричний оптиміст і переконаний: якщо ми розробимо системні кроки, то найдемо правильну відповідь для вкладників, бізнесу, фінансової системи", - сказав президент.

Він повідомив про консолідований план антикризових дій, які розробляють українські інституції, наділені повноваженнями щодо економічної та фінансової політики.

Президент заявив, що очікує підтримки цих заходів як у політичних колах, так і з боку МВФ та інших міжнародних фінансових інституцій. "Нам зараз дуже важливий діалог", - наголосив Ющенко.

З української сторони учасниками зустрічі були міністр фінансів Віктор Пинзеник, голова Нацбанку Володимир Стельмах, перший заступник глави секретаріату президента Олександр Шлапак та заступник глави секретаріату Андрій Гончарук.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua