Слідом за Україною обвалився Київ. У Черновецького обвинуватили Тимошенко

П'ятниця, 17 жовтня 2008, 19:34

Міжнародне рейтингове агентство Fitch понизило довгостроковий рейтинг Києва щодо боргових зобов'язань в іноземній і національній валюті до "B+" з "BB-", повідомляється в прес-релізі агентства.

Прогноз рейтингів - "негативний".

Короткостроковий рейтинг Києва підтверджений на рівні "B". Рейтингові дії відносяться також до всіх боргових зобов'язань, випущених містом, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Крім того, Fitch змінило на "негативний" зі "стабільного" прогнози рейтингів Одеси і Харкова. Довгострокові рейтинги міст по боргових зобов'язаннях в іноземній і національній валюті були підтверджені на рівні "B+", короткострокові рейтинги по зобов'язаннях в іноземній валюті - на рівні "B".

Рейтингова дія спричинена зниженням довгострокових рейтингів дефолта емітента (РДЕ) України по боргових зобов'язаннях в іноземній і національній валюті, а також країнової стелі до "B+" з "BB-".

Головною причиною присвоєння негативного прогнозу українській столиці міжнародним рейтинговим агентством Standard&Poor' є непродумана фінансова політика уряду, заявляє перший заступник глави Київської міськдержадміністрації Денис Басс.

"Рейтинг нашого міста буде виключений зі списку CreditWatch після того, як з нього буде виключено рейтинг України. Якщо будуть знижені показники в цілому по країні, автоматично столиця також не зможе мати вищі показники", - зауважив Басс.

"Така оцінка може бути викликана, у першу чергу, нестабільною фінансовою політикою українського уряду і ростом інфляції в країні. Я сподіваюся, що зниження рейтингів не відіб'ється на привабливості інвестиційного клімату столиці, принаймні, столична влада зробить для цього все можливе", - цитується його прес-реліз.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування