НУ-НС подав до ЦВК свої кандидатури?

Субота, 18 жовтня 2008, 14:57

Блок "Наша Україна - Народна самооборона" подав у Центральну виборчу комісію свої кандидатури для включення до складу окружних виборчих комісій.

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомило джерело в ЦВК. Подані документи зареєстровані в канцелярії, відзначив співбесідник агентства.

Згідно календарному плану основних заходів щодо організації і проведення позачергових парламентських виборів, призначених на 7 грудня, в суботу закінчується останній термін подачі кандидатур політичними силами для включення до складу окружних комісій.

Разом з тим, член ЦВК Михайло Охендовський повідомив УНІАН, що ЦВК ще не отримала ухвали Центрального окружного адміністративного суду Києва про відміну рішення Окружного адміністративного суду столиці про зупинку дії указу президента про проведення дострокових парламентських виборів.

"(Ухвала) не надходила, пройшла нарада (ЦВК), ми зафіксували факт відсутності якихось нових документів", - сказав він.

За словами Охендовського, сьогодні в ЦВК звичайний робочий день, оскільки виборчий процес продовжується. "Якщо надійдуть документи, їх розглядатимемо", - додав він.

"Ухвала до виборчого процесу не має ніякого відношення, факт початку виборчого процесу законом пов'язаний тільки з обнародуванням відповідного указу президента України, указ був обнародуваний в ЗМІ, тобто виборчий процес зараз продовжується для всіх його суб'єктів, які визначені законом про вибори народних депутатів України. Тільки для ЦВК, як головного організатора виборів, існує заборона здійснювати будь-які дії, направлені на їх підготовку", - відзначив член Центрвиборчкому.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування