Симоненко теж не вірить у вибори 7 грудня

Неділя, 19 жовтня 2008, 12:21

Компартія затверджуватиме виборчі списки на позачергові парламентські вибори після того, як буде встановлена остаточна дата проведення цих виборів.

Про це заявив лідер КПУ Петро Симоненко на 43-му позачерговому з'їзді КПУ в неділю в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

Він повідомив, що списки затверджуватимуться в ході другого етапу з'їзду. "Наступне засідання відбудеться відповідно до календарного плану Центрвиборчкому, виходячи з нової дати проведення виборів", - відзначив Симоненко.

Він також заявив, що КПУ поки не розглядає питання про включення народного депутат Дмитра Табачника (фракція Партії регіонів) у свій виборчий список.

"Це (інформацію про нібито включення Табачника в список КПУ) хтось із журналістів запустив. Це ніякого відношення не має до нашої партії", - сказав Симоненко журналістам.

У випадку якщо якась із обласних організацій КПУ вноситиме на розгляд партії кандидатуру Табачника, або якісь інші кандидатури, сказав в той же час лідер комуністів, "ми будемо це обговорювати". Разом з тим він повідомив, що поки таких пропозицій не надходило.powered by lun.ua