На БЮТівців, які били суддю по руках, вже завели справу

Понеділок, 20 жовтня 2008, 13:52

Служба безпеки України направила до Генеральної прокуратури матеріали про порушення кримінальної справи у зв'язку з подіями, що відбулися 11 жовтня в Київському апеляційному адміністративному суді.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-центр СБУ в понеділок.

СБУ перевірила звернення щодо блокування сторонніми особами суддів Київського апеляційного адмінсуду в дорадчій кімнаті під час розгляду апеляційної скарги.

У ході перевірки виявлені й задокументовані факти втручання сторонніх осіб у діяльність суду і перешкоджання виконанню суддями своїх службових обов'язків.

У цих діях містяться ознаки злочину, передбаченого ч.2 ст. 376 Кримінального кодексу України (втручання в діяльність судових органів).

У свою чергу в.о. голови СБУ Валентин Наливайченко в інтерв’ю "Комсомольской правде в Украине" підтвердив порушення кримінальної справи прокуратурою "про те, що народні депутати (від БЮТ) погрожували судді, перебуваючи у нього в кімнаті".

"Та й суддя сам розповів нам, як його били по руках, не давали включити комп'ютер, навіть ручку не дозволяли взяти! Я вважаю, що до цієї справи потрібно поставитися дуже серйозно: я запропонував прокуратурі оприлюднити ці матеріали - хай люди побачать, що насправді відбувалося!", - заявив він.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування