Янукович каже, що "чергова авантюра" Тимошенко на нього не вплинула

Понеділок, 20 жовтня 2008, 17:07

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович називає "черговим трюком" ініціативу прем'єр-міністра Юлії Тимошенко про створення парламентської коаліції з представників усіх фракцій і переформатування уряду під таку коаліцію.

"Це черговий трюк і більше нічого", - сказав він журналістам в Одесі, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

На питання, чому він не прийняв запрошення прем'єр-міністра обговорити в понеділок у парламенті таку ідею, Янукович відповів: "Ця авантюра, чергова, на мене не вплинула".

Коментуючи ініціативу Тимошенко щодо створення коаліції з представників усіх фракцій, лідер Партії регіонів зазначив, що коаліцію необхідно було створювати після позачергових виборів 2007 року.

За його словами, парламентська більшість була створена, але за рік своєї роботи вона не довело свою ефективність.

"А зараз за цей рік роботи потрібно не коаліцію створювати, а нести відповідальність за те, що накоїли в країні. От таку ініціативу потрібно виявляти сьогодні Тимошенко", - зазначив він.

При цьому Янукович підкреслив, що ще недавно прем'єр-міністр казала про те, що в країні немає кризи, "а зараз через два дні вже в неї криза і потрібно, щоб хтось їй допомагав в уряді".

Крім того, лідер Партії регіонів висловив думку, що Верховна Рада 6-го скликання повинна працювати відповідно до календарного плану, у тому числі в пленарному режимі.

"Я думаю, парламент повинен працювати, практично, до виборів нового парламенту", - сказав Янукович.

За його словами, зараз необхідно ухвалити всі рішення, усі закони для стабілізації ситуації в країні і для того, щоб "якнайшвидше провести вибори".

Як відомо, напередодні Тимошенко в телезверненні до народу закликала створити коаліцію "захисту від всесвітньої фінансової кризи". Також прем'єр запропонувала в терміновому порядку переформатувати склад Кабінету міністрів.
powered by lun.ua