Регіонали хочуть зібрати на виборах рекордний врожай

Четвер, 23 жовтня 2008, 14:18

Депутат від Партії регіонів Борис Колесников вважає, що їх партії треба набрати на виборах більше 40% голосів виборців, щоб сформувати коаліцію.

Таку думку він висловив в інтерв'ю Острову, відповідаючи на питання, скільки потрібно голосів для формування більшості.

"Для цього потрібно набрати більше, ніж усі інші разом узяті. Припустімо, у 2006 році вистачило б 40%, навіть 39%, тому що багато партій не пройшло – були великі "преміальні". На минулих виборах для цього потрібно було набрати 45%. Зараз, ще невідома кількість учасників виборів, але ми прогнозуємо, що потрібно набрати від 40 до 42 відсотків", - відповів Колесников.

На питання, наскільки це реально, він сказав: "Я не можу сказати, що це реальний результат з позицій сьогоднішнього дня, але ж кампанія ще не почалася, і, за великим рахунком, потрібно прагнути до максимуму".

"Якщо буде висока явка на південному-сході, тобто, якщо громадяни, що живуть в областях, у яких ми маємо найбільший рейтинг, усе-таки прийдуть на вибори, то таку мету можна ставити", - додав депутат.

Колесников також відзначив, що 226 голосів - це конструкція все-таки не дуже міцна.

"Потрібно все одно консолідувати сили, щоб приймати зміни до Конституції. Тому нам потрібні партнери, що поділяють програмні принципи партії", - відзначив депутат.

Серед можливих партнерів він назвав блок Литвина.

На питання про співробітництво з пропрезидентською силою Колесников відповів:

"Вигідно чи не вигідно – це питання спірне. Що стосується економічного розвитку, то, безумовно, у "Нашій Україні" зразка 2004 року було дуже багато здорових людей, що дійсно відкривають шлях до великого походу України у світове співтовариство".

"Скільки з цих людей залишиться і на скільки узагалі сьогодні буде представлено в парламенті це нове утворення під ім'ям президента, - тут уже треба буде дивитися на їх програму і результат", - додав регіонал.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!