У БЮТ вірять, що ВР завтра попрацює

Четвер, 23 жовтня 2008, 19:20

Віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко вважає, що у п’ятницю парламенту вдасться проголосувати законопроект про мінімізацію впливу світової фінансової кризи на економіку України.

Таку думку він висловив в четвер, повідомляє прес-служба Томенка.

На його переконання, голосування може відбутися в першому читанні, а потім можна врахувати пропозиції усіх фракцій та експертів, які вболівають за захист економіки України.

"Тому наш пріоритет залишається незмінним: спочатку захист держави та її громадян від фінансової кризи, а потім – проведення виборчих кампаній", - зазначив Томенко.

"Сподіваюся, що внесення сьогодні до порядку денного урядового законопроекту про мінімізацію впливу світової фінансової кризи на економіку України - це крок до розуміння багатьох політиків, що спочатку треба захистити Україну, а потім вже гратися у політичні війни", - вважає віце-спікер.

Він також зазначив, що наразі парламент поділений на дві частини: першу складають ті фракції, для яких першочерговим завданням є проведення виборів, другу - народні депутати, для яких пріоритетним є збереження України від серйозної економічної кризи.

Коментуючи методи досягнення своєї мети шляхом блокування представниками БЮТ парламентської трибуни, депутат визнав, що це "не ідеальний, але вимушений крок своєрідного "примушування" опонентів для захисту України від фінансової кризи".powered by lun.ua