Буш уже проголосував за Маккейна

Неділя, 26 жовтня 2008, 10:20

У п'ятницю, 24 жовтня, президент США Джордж Буш і його дружина Лора Буш у Вашингтоні достроково проголосували на президентських виборах, які пройдуть по всій країні 4 листопада.

Як повідомляє Lenta.ru з посиланням на Associated Press, за інформацією прес-служби Білого дому, вони віддали свої голоси за кандидата-республіканця Джона Маккейна.

На відміну від попередніх президентських виборів, зараз подружжя не відправилося в штат Техас, де вони зареєстровані як виборці. Прес-секретар Білого дому Дана Періно повідомила, що їх заповнені бюлетені відправлені до Техасу поштою. Очікується, що в день виборів Джордж Буш спостерігатиме за ходом голосування з Вашингтона.

Разом з тим, у США розгорається черговий передвиборний скандал, повідомляє Ліга.net з посиланням на "Вести".

Напередодні Демократичний Національний комітет заявив, що пожертвування на виборчу кампанію Маккейна перевищили допустимі ліміти.

Згідно з законом розмір максимального пожертвування складає 2 тисячі 300 доларів. За даними Демократичного комітету, надходження до виборчого фонду Маккейна перевищували ліміт, як мінімум, на тисячу доларів. Всього до передвиборного фонду республіканців прийшло 7 мільйонів доларів. В понеділок комітет має намір відправити скаргу до Федеральної Виборчої Комісії.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!