Ющенко усе ще сподівається, що в Ради буде просвітлення

Понеділок, 27 жовтня 2008, 16:40

Президент Віктор Ющенко сподівається, що у вівторок Верховна Рада вживе антикризових заходів, а також вирішить питання, пов'язані з виборами.

Про це президент сказав на прес-конференції в Анкарі, повідомляє Обком з посиланням на УНІАН.

Ющенко підкреслив, що в п'ятницю Верховна Рада сформувала порядок денний на вівторок, що дасть їй можливість почати роботу.

Він також зауважив, що РНБО ухвалила концепцію антикризових дій, що у цілому реалізована в урядовому законопроекті. Президент нагадав, що на сьогоднішній день вже існує три "антикризових" законопроекти – від уряду, від опозиції і третій, компромісний.

"Це компроміс усіх сторін, дехто його називає президентським, але я, скоріше, говорив би, що це компроміс із усіма політичними учасниками, де виключені практично всі питання політичного навантаження антикризового пакета, де чуттєві економічні кроки, що швидко політизуються в парламенті, фактично були виведені з цього документа", – сказав президент, у той же час не уточнивши, про що саме мова йде.

"У мене є надія, що завтра парламент антикризовий пакет прийме", – сказав Ющенко, додавши, що такі ж надії він покладає на вирішення політичної кризи.

Президент підкреслив, що для того, щоб вирішити політичну кризу, потрібно діяти в рамках і відповідно до Конституції.

У той же час, Ющенко так і не відповів на запитання, коли буде відновлена дія указу про розпуск парламенту.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: