У Литвина своя інформація, щодо "часу Х"

Вівторок, 28 жовтня 2008, 19:12

Лідер блоку свого імені Володимир Литвин радить голові Верховної Ради Арсенію Яценюку ставити на голосування ті законопроекти, які вже зареєстровані у парламенті.

Про це він заявив в інтерв’ю УНІАН у вівторок.

За його словами, навіть у режимі блокування депутатами БЮТ трибуни, необхідно ставити на розгляд законопроекти, які включені до порядку денного, по черзі, у відповідності з датою реєстрації, а також пропонувати доповідачам презентувати їх зі своїх місць у сесійній залі.

"Тоді все розсмокчеться у Верховній Раді", - вважає Литвин.
За його словами, сьогодні "немає довіри між фракціями, оскільки один одного хочуть перехитрити".

Він також повідомив, що депутати наполягають на необхідності ознайомлення із меморандумом, який направлений Україною до Міжнародного валютного фонду.

За словами політика, у відповідь представники уряду, зокрема перший віце-прем’єр Олександр Турчинов, заявляють, що такого меморандуму не існує, однак президент і голова Національного банку посилаються на меморандум.

На запитання про ймовірність ухвали законопроекту щодо подолання економічної кризи в середу до засідання МВФ Литвин відповів: "Не треба лякати один одного щодо часу "ікс", бо є й інша інформація, що МВФ засідає 3 листопада".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: