Бойко вже хоче віддати свій металургійний комбінат державі назад

Середа, 29 жовтня 2008, 13:36

Голова правління Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча соціаліст Володимир Бойко допускає націоналізацію його заводу.

"Я готовий звернутися до трудового колективу і будь ласка, націоналізуйте нас", - заявив Бойко на прес-конференції в середу, повідомляє Обком.

Водночас пізніше він уточнив: "Може, згодом ми прийдемо до націоналізації, і тоді я звернуся до трудового колективу і віддамо державі наш пакет акцій - нехай націоналізують".

Бойко також виключає можливість продажу комбінату вітчизняним або закордонним інвесторам, пояснюючи це економічними проблемами потенційних інвесторів і збитковістю самого підприємства.

Водночас Бойко виключає можливість продажу комбінату вітчизняним або закордонним інвесторам, пояснюючи це економічними проблемами потенційних інвесторів і збитковістю самого підприємства.

"Сьогодні ніхто не піде на те, щоб купувати комбінат… За жовтень буде десь 250 мільйонів збитків", - сказав він.

Говорячи про кризу в банківській системі, Бойко зазначив:

"З "Промінвестбанком" взагалі дурдом… У нас там гроші лежать, ми їх не можемо зняти… Потрібно ухвалювати рішення щодо його націоналізації, інакше його чекає доля банку "Україна".powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!