Ющенко сподівається, що НАТО згадає про толерантність України

Середа, 29 жовтня 2008, 15:25

Президент Віктор Ющенко вважає, що представники країн-членів НАТО візьмуть до уваги "толерантність України до демократичних цінностей" під час розгляду питання надання нашій державі Плану дій щодо членства в Альянсі.

Про це Ющенко заявив на прес-конференції у Донецьку після форуму "Україна-Польща", відповідаючи на запитання журналістів, наскільки вплине внутрішньополітична ситуація в Україні на надання їй ПДЧ в НАТО.

Президент зазначив, що важливо не лише не допустити виникнення кризових ситуацій, оскільки вони можуть виникати в різних країнах, а важливо те, через які механізми їх вирішують.

Ющенко нагадав, що в країнах Європейського Союзу також часто виникають кризові ситуації і часто змінюються уряди, повідомляє УНІАН.

"Я переконаний, що Україна демонструє велику толерантність до демократичних цінностей", - сказав Ющенко, говорячи про шляхи виходу з політичної кризи в Україні.

"Я думаю, що це буде взято до уваги, коли розглядатимуть (країни-члени НАТО) і внутрішньополітичну ситуацію (в Україні)", - підкреслив президент.powered by lun.ua