Тимошенко вирішила не підвищувати бюджетникам зарплату з зими

П'ятниця, 31 жовтня 2008, 18:52

Уряд встановив посадовий оклад (тарифну ставку) працівників першого тарифного розряду бюджетної сфери в розмірі 545 грн. на місяць.

Відповідна норма закріплена в постанові Кабінету міністрів від 25 жовтня, яку було оприлюднено в п'ятницю, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Згідно з документом, скасовано норму про прирівнювання зазначеного посадового окладу до мінімальної заробітної плати, що існувала з 1 квітня 2007 року.

Відповідно до закону про держбюджет-2008, мінімальна заробітна плата в Україні з 1 жовтня складає 545 грн., а з 1 грудня - 605 грн.

Посадові оклади більш високих тарифних розрядів розраховуються множенням внесених у єдину тарифну сітку коефіцієнтів на посадовий оклад першого тарифного розряду.

До цієї величини прив'язана і погодинна оплата у випадку її застосування.

Норма про збереження незмінного рівня окладу першого тарифного розряду єдиної тарифної сітки оплати праці працівників бюджетних установ у грудні 2008 - січні 2009 року міститься в меморандумі економічної і фінансової політики уряду і Нацбанку, погодженому з Міжнародним валютним фондом.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!