БЮТ підозрює, що Балога править країною, поки Ющенко святкує

Вівторок, 11 листопада 2008, 15:59

Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко (фракція БЮТ) вважає, що президент Віктора Ющенко має публічно пояснити причину підтримки його командою відставки голови Верховної Ради Арсенія Яценюка.

Томенко відзначив, що про питання звільнення з посади голови Верховної Ради стало реальністю завдяки підтримці такої ідеї депутатами групи "Єдиний центр", повідомляє УНІАН.

"Можна знайти два пояснення такій одноголосній позиції команди керівника секретаріату президента Віктора Балоги: або це виконання вказівки Президента України, або Балога самовільно керує країною, скориставшись відсутністю Ющенка (який зараз перебуває у Польщі), попередньо погодивши свою позицію із Партією регіонів, комуністами та Блоком Литвина з метою подальшої відставки нинішнього уряду та реалізацією дострокових парламентських виборів", – вважає Томенко.

На думку депутата, партіям Балоги, Віктора Януковича, Петра Симоненка і Володимира Литвина необхідно було би для ініціювання питання відставки голови ВР навести переконливіші аргументи і сформулювати чіткі претензії до його діяльності.

"Особливо підступним це виглядає з боку пропрезидентської команди "Єдиного центру", оскільки, як відомо, кандидатура Арсенія Яценюка не була пропозицією НУ-НС (яка пропонувала на посаду спікера В’ячеслава Кириленка, лідера фракції НУ-НС), а була кандидатурою президента Віктора Ющенка", - зазначив Микола Томенко.

За таких умов, на його переконання, передовсім президент публічно має пояснити суспільству, чому його команда сьогодні ініціює відставку Голови Верховної Ради.
powered by lun.ua