Яценюк погодився, щоб його звільнили, як хочуть "регіонали"

Вівторок, 11 листопада 2008, 16:29

Спікер Арсеній Яценюк обіцяє поставити на голосування питання про голосування за його відставку картками у разі, якщо лічильна комісія протягом години не ухвалить жодного рішення або не збереться.

Про це Яценюк сказав на засіданні після того, як "регіонали" знову почали вимагати поставити на голосування постанову про зміну способу голосування – з голосування бюлетенями на голосування картками.

"Є у вас голоси – голосуйте. Регламент передбачає (голосування) бюлетенями. Якщо ви не хочете голосувати бюлетенями, хай збереться лічильна комісія. Не буде зібрання лічильної комісії – я поставлю на голосування зміну постанови", - звернувся Яценюк до Партії регіонів.

"Якщо через годину засідання немає, поставлю на голосування постанову (про зміну способу голосування). Маєте годину. Немає рішення – будете голосувати картками", - додав він.

При цьому він звернувся до "регіоналів": "Збирайте засідання комісії, як вимагає закон. А не як комусь витребеньки захотілися".

Перед цим Яценюк закликав депутатів голосувати бюлетенями, як це визначено регламентом.

"Я наполягаю на процедурі голосування. Бюлетені готові, кабінки виставлені. Якщо не буде вотуму довіри – закриваю питання. Є вотум довіри – також закриваємо питання", - сказав він.

Водночас "регіонал" Олександр Єфремов попросив Яценюка не ховатися "в засаді" у БЮТівців і поставити на голосування постанову про зміну способу голосування.

Говорячи про голосування бюлетенями, Єфремов заявив: "Ми всі знаємо, що якщо ми домовляємося голосувати бюлетенями, то депутатам необхідно дати хоча б якийсь час, щоб вони були повернуті з відряджень і фізично перебували на місці. Це нормальна практика роботи депутатського корпусу. Завжди було так, що ми домовлялися".
powered by lun.ua