Тимошенко вірить, що Яценюк виживе

Вівторок, 11 листопада 2008, 17:23

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що голосування за відставку Арсенія Яценюка з посади голови Верховної Ради буде нерезультативним.

Про це вона заявила у вівторок на брифінгу, повідомляє УНІАН.

Прем`єр зазначила, що "до глибини душі здивована тим, що люди президента голосували за включення до порядку денного питання про відставку голови ВР Арсенія Яценюка".

"Мені здається, що триває унікальна політика знищення демократичних сил у парламенті, знищення у тому числі й демократичного керівництва Верховної Ради", - заявила вона.

Водночас Тимошенко висловила сподівання, що голосування за відставку Арсенія Яценюка з посади голови ВР буде нерезультативним, оскільки БЮТ не підтримує ініціативу щодо відставки спікера.

"Але, чесно кажучи, не хочеться займатися цими брудними інтригами в цій, на жаль, брудній політиці, тому що люди з не дуже чистими руками займаються цією політикою. Я вважаю, що якщо голосують люди Президента за відставку Арсенія Яценюка, - це просто ще одна чергова зрада", - сказала Тимошенко.

Вона висловила сподівання, що ВР цього скликання "знайде формат тієї коаліції, який зможе захистити Україну від світової фінансової кризи".

"Я вірю, що кілька тижнів (мине), і все владнається", - наголосила прем`єр.

 powered by lun.ua