Ющенко відмовляється від коаліції з Тимошенко і вимагає виборів

Середа, 12 листопада 2008, 10:22

Президент Віктор Ющенко вважає єдиними виходом із політичної кризи, яка виникла в країни через розпад у вересні цього року коаліції БЮТ та НУНС, проведення позачергових парламентських виборів.

Про це він сказав в інтерв’ю польській газеті Rzeczpospolita, опублікованому в середу.

Ющенко звинуватив прем’єра Юлію Тимошенко у спричиненні політичної кризи через її нібито намагання створити ширшу коаліцію з Партією регіонів.

"Є тільки одна можлива реакція на спричинену прем’єром перманентну кризу в нашій країні – це проведення нових парламентських виборів", - сказав український президент.

Ющенко також відкинув можливість відновлення роботи коаліції БЮТ і НУ-НС.

"Сьогодні немає можливості повернення до старої коаліції", - заявив він.

Ющенко також висловив думку, що Тимошенко своїм намаганням створити коаліцією з Партією регіонів хотіла змінити стратегічну ціль інтеграції України з Європейським Союзом на користь активнішої співпраці з Росією.

"В Україні триває дискусія, в якому напрямку повинна рухатися наша держава. Повертатись до минулого чи рухатись в сторону Європи? Власне ця дилема спричинила розпад попередньої коаліції, коли один з наших союзників (БЮТ) почав намагатись створити нову більшу коаліцію, бажаючи змінити курс, яким рухалася наша країна...", - сказав він.

Раніше президент виключив проведення дострокових парламентських виборів в грудні цього року.

УНІАНpowered by lun.ua