У Тимошенко зранку дві хороші новини

Середа, 12 листопада 2008, 10:37

Європейський банк реконструкції і розвитку надав 125 мільйонів доларів кредиту на потреби "Укрзалізниці".

Про це повідомила прем’єр Юлія Тимошенко на початку засідання уряду у середу.

Також, за її словами, європейський інвестиційний банк виділив 175 мільйонів євро тій же "Укрзалізниці".

Тимошенко назвала ці дві події "двома хорошими новинами, які дозволять Україні в цій важкій ситуації бути сильнішою".

"Всі ці гроші підуть на розширення рухомого складу "Укрзалізниці", і це значить, що така програма дозволить запустити один з аспектів запобігання кризи, а саме замовлення великої кількості рухомого складу призведе, безумовно, до формування внутрішнього ринку на металопродукцію", - сказала прем’єр.

Вона нагадала, що на сьогодні один з кризових явищ є саме відсутність можливості для формування ринку металопродукції, але уряд "рухається крок за кроком" в напрямку заміщення експортного ринку, який втратив український виробник металу.

"Я сподіваюся, ми проведемо всі необхідні переговори для того, щоб придбати цей рухомий склад виключно на українських машинобудівних заводах за цінами, які враховують вже знижені ціни на металопродукцію", - сказала прем’єр.

Тимошенко також повідомила, що на засіданні уряд продовжить розглядати заходи подолання кризи в окремих галузях, зокрема транспортної галузі, легкої промисловості, а також розробити зміни до закону про сільське господарство щодо державної підтримки галузі.
powered by lun.ua