У Тимошенко натравили прокуратуру на тарифи Черновецького

Середа, 12 листопада 2008, 11:03

Міністр транспорту і зв`язку Йосип Вінський заявляє, що київський метрополітен не допускає на своє підприємство представників робочої групи з вивчення обґрунтованості зростання тарифів.

Про це Вінський повідомив у середу журналістам в Кабінеті Міністрів, повідомляє УНІАН.

"Нас бояться пускати. Є проблеми, я щойно від першого віце-прем`єра, ми звернулися в прокуратуру і в міліцію з проханням забезпечити можливість роботи, вивчити документи і зрозуміти, що реально відбувається в економіці цього підприємства", - сказав Вінський.

Разом з тим міністр наголосив, що регулювання тарифів на проїзд у громадському транспорті є прерогативою місцевої влади.

"Урядова комісія вивчить, наскільки зростання тарифів відповідає економіці цього підприємства, а змусити зменшити тарифи – це вже питання Антимонопольного комітету і правоохоронних органів, а не Кабінету Міністрів", - пояснив він.

Як повідомлялося, КМДА видала розпорядження про підвищення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті.

З 4 листопада 2 грн. коштує одна поїздка в метрополітені, якщо пасажир купує один жетон на проїзд. Проїзд у наземному транспорті коштує 1,5 грн., якщо купити квиток заздалегідь у кіоску, і 2 грн. – якщо купити в салоні автобуса, трамваю, тролейбуса.

5 листопада прокуратура Києва почала перевірку дотримання столичною міською державною адміністрацією законодавства при введенні нових тарифів на проїзд у громадському транспорті.powered by lun.ua