ЄЦ знає, хто може вести далі Раду "для прикладу"

Середа, 12 листопада 2008, 14:08

Лідер партії "Єдиний центр", депутат фракції "НУ-НС" Ігор Кріль вважає достойною кандидатурою на посаду спікера Верховної Ради Івана Плюща.

Про це він сказав, відповідаючи на запитання журналістів у парламенті у середу.

"Для прикладу, я можу назвати кандидатуру Плюща. Вважаю, що він спокійна, виважена людина і може оцей складний парламент вести далі", - сказав Криль.

Разом із тим, він додав, що ЄЦ визначатиметься з підтримкою того чи іншого кандидата на цю посаду тільки після того, як вони будуть офіційно висунуті.

Кріль також зазначив, що не узгоджував ні з президентом Віктором Ющенком, ні з головою його секретаріату Віктором Балогою рішення щодо позитивного голосування по відставці Арсенія Яценюка з посади голови Верховної Ради.

"Я ні з ким свого рішення не узгоджував, і представники партії також", - запевнив лідер "Єдиного центру".

На запитання у кого знаходяться картки депутатів Ігоря Рибакова і Юрія Бута, щодо яких неодноразово виникали суперечки під час голосування, Кріль відповів:

"Я вам можу відверто сказати: вони не у нас. І тоді (під час минулої суперечки) теж були не у нас. Я не знаю, де ці картки, – і нехай ними займаються ті фракції, членами яких є ці депутати".

Телекритикаpowered by lun.ua