БЮТ готовий мінятися з Литвином кріслом на коаліцію

Четвер, 13 листопада 2008, 11:17

Фракція БЮТ може підтримати кандидатуру Володимира Литвина на посаду голови Верховної Ради у разі створення коаліції з його блоком.

Про це заявив член фракції БЮТ Андрій Портнов.

"Ми, можливо, будемо підтримувати Володимира Литвина, бо ми плануємо підписати коаліційну угоду, зокрема і з його блоком", - сказав Портнов.

За його словами, третім учасником коаліції може стати фракція НУНС.

"Фракція БЮТ залишається відкритою для створення коаліції на базі 5 фракцій, як було заявлено раніше прем’єр-міністром", - зазначив Портнов.

"БЮТ максимально конструктивно налаштований на будь-яку співпрацю і будь-який варіант (коаліції)", - додав він.

Разом з тим лідер фракції БЮТ Іван Кириленко сказав, що наразі до БЮТ ніхто не звертався з приводу створення коаліції і залишив ініціативу щодо її формування на інші парламентські сили.

"І переговори, і право на створення нового формату - чи напівлегітимного, чи офіційного – шанси є. Але є ініціатори того, що відбулося, то хай вони спробують щось зробити, а ми підтримаємо створення коаліції, якщо у них це вийде", - сказав Кириленко.

Водночас він відзначив: "Сьогодні крісло головуючого вільне. Коли воно було зайняте, з Литвином складніше було вести переговори. Ви це теж прекрасно розумієте, а зараз ситуація інша".powered by lun.ua