Тимошенко теж залишилася без вулиці

Четвер, 13 листопада 2008, 13:46

У селі Прутівка Снятинського району Івано-Франківської області новопобудовану вулицю, названу ім'ям прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, перейменували на вулицю Київську.

Про це повідомив сільський голова Василь Волощук, посилаючись на рішення позачергової сесії Прутівської сільради від 11 листопада.

Раніше Тимошенко зверталася до місцевої влади з проханням не називати вулицю її ім'ям, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі Кабінету міністрів.

На цій вулиці знаходиться 10 новопобудованих будинків для жителів села, житло яких зруйнувала липнева стихія. На подяку за надану допомогу жителі села вирішили назвати нову вулицю ім'ям прем'єр-міністра Тимошенко.

Раніше Петриківська сільрада назвала новопобудовану вулицю з 8 котеджних будинків для жителів села, чиї будинки зруйнувала стихія, ім'ям президента Віктора Ющенко.

Але, з огляду на звернення Ющенка, позачергова сесія сільради 6 листопада перейменувала її у вулицю Злуки на честь 90-річчя утворення Західно-Української Народної Республіки.

Прутівка і Петрилів - села, що найбільше постраждали від стихії 23-27 липня в Івано-Франківській області.powered by lun.ua