Янукович перевірить, як Тимошенко використовує божу допомогу

Четвер, 13 листопада 2008, 15:12

Лідер фракції Партії регіонів Віктор Янукович критикує політику чинного уряду в галузі житлово-комунального господарства, зокрема підготовки до зими.

Про це він сказав, відкриваючи засідання опозиційного уряду в середу.

Зокрема, Янукович розкритикував заяви голови "Нафтогазу" про відключення від газопостачання міст-боржників та притягнення до відповідальності мерів цих міст.

"Посадили житлово-комунальне господарство, а через нього всіх жителів України, як кажуть, на шпагат, хочуть зробити олімпійців", - сказав він.

Крім того, Янукович наголосив на тому, що зростання цін майже по всіх продуктах зростає і до нього ще додалася заборгованість по зарплаті у зв’язку з фінансовою кризою. Також, на переконання лідера ПР, такої масової зупинки промислових підприємств не було з часів становлення незалежності України.

Янукович констатував, що незважаючи на "недолугу" економічну політику уряду стан економіки трохи покращився, коли було зібрано великий врожай.

"Як то кажуть, Господь Бог допоміг", - зазначив він.

За його словами, опозиційний уряд має наміри з'ясувати, як господарник, тобто уряд, "розпорядився цим врожаєм".powered by lun.ua