Росія чекає від України запрошення, щоб поговорити про канали

Субота, 15 листопада 2008, 13:45

Міністерство зв'язку і масових комунікацій РФ готове провести переговори з українською стороною про можливість відновлення мовлення ряду російських телеканалів у кабельних мережах України.

"До діалогу ми готові. Якщо ці переговори відбудуться, дуже важливо, щоб на них були присутні представники мовців і представники міністерства. Я сподіваюся на розум, і що врешті-решт ситуація благополучно завершиться", - сказав "Інтерфаксу" заступник міністра зв'язку і масових комунікацій РФ Олександр Жаров.

Жаров відзначив, що до 1 листопада у ряді регіонів України була припинена трансляція цих телеканалів, але згодом в результаті переговорів "Перший канал. Всесвітня мережа" відновив мовлення.

Телеканал "РТР-планета" для жителів ряду регіонів України залишається недоступним через відключення. За словами заступника міністра, на даному етапі представники ВГТРК і "РТР-планети" ведуть переговори як з представниками Національної ради, так і українськими провайдерами.

За словами Жарова, ще до початку листопада Національна рада України через російське посольство звернулася до міністерства з пропозицією про зустріч для обговорення даного питання.

"Ми відповіли згодою, 1 листопада пройшло, але досі офіційного запрошення із зазначенням дати переговорів від української сторони до нас не надійшло", - відзначив заступник міністра.
powered by lun.ua