Тимошенко звільнить Пинзеника, Вінського і Філіпчука?

1 перегляд
Понеділок, 17 листопада 2008, 15:06

Блок Юлії Тимошенко найближчим часом має намір ініціювати ротацію на постах трьох міністрів.

Про це повідомило Обкому джерело у фракції БЮТ.

"Це Мінфін, Мінтранс, Мінекології. Із створенням можливої коаліції це не пов`язано. Ми просто хочемо освіжити роботу цих міністерств", - повідомив народний депутат.

При цьому він відзначив, що остаточно розробленого "механізму" ротації міністрів ще немає.

В той же час, народний депутат фракції БЮТ Сергій Терьохін в коментарі "Обкому" заявив, що обговорення можливої ротації міністрів на рівні фракції БЮТ поки не було.

"Консультації з фракцією з цього питання не було. А якщо у нас є люди, які дозволяють собі такі висловлювання, то напевно це їх особиста позиція. Для мене, скажімо, незрозуміла причина такої зміни кадрів", - сказав він.

Депутат від БЮТ Андрій Портнов відмовився прокоментувати інформацію щодо ймовірної ротації глав трьох міністерств.

Як відомо, саме Портнов 12 листопада в прямому ефірі програми "Шустер Live" звернувся безпосередньо до члена Партії регіонів Нестора Шуфрича з пропозицією віддати "регіоналам" ті пости, які вони побажають зайняти. Серед кандидатів на виліт з нинішнього Кабміну фігурували Микола Оніщук, Богдан Данилишин, Йосип Вінський і Володимир Шандра.

"Нестор Іванович, ми готові вислухати ваші пропозиції... Дайте нам в уряд ефективного міністра юстиції, так? Дайте нам ефективного міністра фінансів, главу Державного комітету із земельних ресурсів, міністра транспорту дайте. Кого ще хочете, того дайте... ", - заявив Портнов, нагадує УНІАН.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua