Регіонали хочуть зіпсувати Тимошенко річницю Майдану?

Понеділок, 17 листопада 2008, 20:38

Партія регіонів пропонує парламенту заслухати інформацію Кабінету Міністрів України про стан житлово-комунального господарства та проходження опалювального сезону 2008-2009 років.

Відповідна постанова зареєстрована в Верховній Раді.

Звіт пропонується заслухати 21 листопада 2008 року на пленарному засіданні Верховної Ради.

Регіонали вказують на те, що на 10 листопада цього року не працювало 350 котелень, тепло не подається у майже 12 тис. житлових будинків, 800 соціально-побутових об’єктів (школи, дитячі садочки та лікарні).

Технічний стан галузі залишається вкрай складним, адже в комунальній енергетиці відсоток застарілого обладнання з низьким коефіцієнтом корисної дії складає 25 %, знос основних фондів у водопровідно-каналізаційному господарстві – 62,2 %, міському електротранспорті - 84 %, що призводить до необґрунтованих втрат енергоресурсів та питної води від 35 до 40 %.

В той же час уряд зменшив, в порівнянні з минулим роком, майже у 3 рази (з 3,4 до 1,2 млрд. грн.) розмір державних інвестицій в оновлення основних фондів ЖКГ, в тому числі на впровадження енергозберігаючих технологій. Відсутність коштів в місцевих бюджетах також не дозволило провести підготовчі роботи до опалювального сезону у потрібному обсязі, йдеться в пояснювальній записці до постанови.
powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!