Єхануров заспокоїв батьків – кошти на озброєння пішли на кашу

1 перегляд
Вівторок, 18 листопада 2008, 11:41

Міністр оборони України Юрій Єхануров запевняє батьків військовослужбовців строкової служби, що у Збройних Силах України на сьогодні достатньо продовольства та одягу.

"У нас є достатньо продовольства і одягу для строковиків. Ми завершили цьогорічний осінній призов і на сьогодні немає проблем з тим, щоби молоді люди сьогодні прийшли служити до українського війська", - сказав Єхануров в ефірі програми "Свобода слова" каналу ICTV, повідомляє прес-служба міністерства.

"Міністр фінансів звернувся до бюджетного комітету, який, у свою чергу, зняв кошти з озброєння і перекинув їх на забезпечення військовослужбовців харчуванням, - розповів міністр.

Єхануров вибачився перед працівниками підприємств оборонно-промислового комплексу за те, що поки що немає можливості оплатити державне оборонне замовлення.

"Прошу вибачення у працівників оборонного комплексу за те, що ми зробили замовлення, але не зможемо зараз заплатити за нього", - зазначив керівник військового відомства, пояснивши, що ці кошти направлено на харчування військовослужбовців.

На думку Єханурова, і парламентарі, і деякі члени уряду мають отямитися і зрозуміти нарешті, що, в першу чергу, кошти оборонного замовлення спрямовуються на підприємства, для українських вчених.

"Ці гроші транзитом йдуть через Збройні Сили України, і це, вкінці кінців, зарплата наших працівників", - додав він.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua