Колесніков: Вигнання Богатирьової без Табачника не обійшлося

1 перегляд
Вівторок, 18 листопада 2008, 13:45

"Регіонал" Борис Колесніков вважає неможливим створення нової коаліції в нинішньому скликанні Верховної Ради.

"Я справді думаю, що будь-який формат коаліції в цьому скликанні - цинічний обман виборців. Кожний йшов у Раду зі своїми принципами, і зараз я не бачу, яким чином можна зліпити коаліцію", - сказав він в інтерв'ю "Комсомольской правде в Украине".

На питання, коли, на його думку, можуть відбутися вибори до Верховної Ради, Колесніков відповів:

"Узимку або на початку весни. Мені важко робити прогнози. Багато чого залежить від влади, від дій уряду. Ми ж ці вибори не організовуємо".

Коментуючи переговори Партії регіонів з БЮТ про створення коаліції після розвалу її попереднього складу, Колесніков, зазначив, що "об'єднання з БЮТ було неможливим з низки причин".

"Насамперед, через позицію самого БЮТ. У ході виборів до парламенту ця партія не раз заявляла: вона ніколи не буде блокуватися. Так, у нас були переговори і консультації. Але жодних документів ми не підписували", - сказав він.

Водночас Колесніков не виключив об'єднання в наступному скликанні парламенту Партії регіонів із блоком Черновецького у випадку, якщо він пройде до Верховної Ради.

"Якщо вони пройдуть до парламенту (а в Києві в Черновецького рейтинг високий) - тоді і будемо думати. З питань місцевого самоврядування Леонід Черновецький розділяє нашу ідеологію. А це дуже важливо".

Коментуючи інформацію про те, що через його інтриги усередині партії Дмитро Табачник нібито зібрався написати заяву про вихід з неї, Колесніков зазначив:

"Я інтриги не плету. І прихованого конфлікту з Табачником у мене немає. Я з цього приводу вже робив публічну заяву. Якщо хоче, нехай пише. На здоров'я. Його в Раду послали російську мову захищати і реформувати охорону здоров'я, а не займатися тим, чим він займається".

Водночас він сказав, що досі спілкується із секретарем Радбезу Раїсою Богатирьовою, незважаючи на її вихід з партії.

"Звичайно, ми спілкуємося. Ви ж знаєте, я був проти її виходу з партії. До речі, ця історія теж не обійшлася без Дмитра Табачника", - сказав Колесніков.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"



powered by lun.ua