У Рудьковського уточнили, що Тимошенко в бійці з Шуфричем ні при чому

Четвер, 20 листопада 2008, 17:05

Конфлікт між депутатом Нестором Шуфричем та екс-міністром транспорту й зв’язку Миколою Рудьковським стався через політичні питання, а не через різне особисте ставлення до прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

Про це йдеться в роз’ясненні прес-служби Рудьковського.

"Під час спілкування з пресою Микола Рудьковський щодо інциденту з депутатом Нестором Шуфричем вказав, що його причина полягала в політичній площині, проте він не говорив, що цією причиною була позиція щодо посади Юлії Тимошенко. Згадка імені прем’єр-міністра відбулася як приклад можливої різниці політичної позиції", - сказано в ньому.

"На жаль, деякі ЗМІ інтерпретували сказане Миколою Рудьковським як те, що причиною бійки стало різне ставлення до Юлії Тимошенко. Таке трактування не має під собою жодних підстав, поширена інформація дійсності не відповідає, а спрямована лише на роздмухування скандалу", - додається в роз’ясненні.

Відтак прес-служба назвала поширену ЗМІ інформацію про причини інциденту "некоректною".

"Микола Рудьковський ще раз наголошує, що він залишається поза політикою, не має наміру та бажання робити PR у зв’язку з даним інцидентом і просить ЗМІ з порозумінням поставитись до його позиції", - сказано у роз’ясненні.powered by lun.ua