Ющенко натравив СБУ та Генпрокуратуру на Коновалюка

П'ятниця, 21 листопада 2008, 13:13

Президент Віктор Ющенко вимагає реакції СБУ на антидержавні заяви щодо нібито нелегальних поставок зброї в Грузію.

Про це він сказав на початку засідання РНБО у п’ятницю.

"Останні півтора-два місяці ефір переповнений обставинами відносин начебто України з Грузією по даному питанню. Я вимагаю від Служби безпеки дати ясну чітку оцінку такого роду діям", - сказав Ющенко

Він наголосив, що Україна веде військово-технічне співробітництво з країнами, які не підписували міжнародних договорів про будь-які обмежування постачання зброї.

"Україна не порушує жоден міжнародний закон. Ми працюємо в контексті світової практики і маємо власну державну точку зору щодо доцільності подібних відносин", - зазначив Ющенко.

"Це є право України визначати доцільність цих відносин. А функція СБУ – захистити таке державне право", - наголосив він.

Президент також закликав відповідним чином відреагувати і Генеральну прокуратуру.

"Бо ми сьогодні у закритому режимі розглянемо питання військово-технічного співробітництва, і знайдуться козачки, які поїдуть завтра кудись і будуть доповідати: чи Україні треба торгувати з кимсь, чи не треба", - зазначив Ющенко.

"Будемо торгувати з тими, відносини з ким відповідають національним інтересам і міжнародним нормам", - наголосив президент.powered by lun.ua