У Ющенка вирішили, що Тимошенко і Янукович змагаються за Кремль

П'ятниця, 21 листопада 2008, 14:45

Заступник глави секретаріату президента Андрій Кислинський заявляє, що прем’єр Юлія Тимошенко та лідер Партії регіонів Віктор Янукович почали боротьбу за прихильність Кремля.

Про це Кислинський заявив в п’ятницю, повідомляє прес-служба секретаріату президента.

Так, на думку Кислинського, досить символічно, що Янукович відвідав Росію практично відразу після того, як зустріч з російським прем’єром Путіним провела Тимошенко.

"Очевидно, що ревносні настрої лідера Партії регіонів побудили його терміново підтвердити свою лояльність російським партнерам. А це може говорити про одне - змагання за прихильність Кремля набирають нових обертів", - припустив Кислинський.

"Насправді подібні кроки лише підтверджують наявність в українських політиків своєрідного комплексу меншовартості. Пора зрозуміти, що в України - незалежна держава зі своєю дорогою розвитку. Тому постійні консультації провідних політичних гравців у закордонних кабінетах принижують в першу чергу їхню ж гідність", - зазначив він.

"Думаю в українського виборця виникає справедливе запитання, яка була необхідність лідеру однієї з найбільших українських політичних сил брати участь у з'їзді партії "Единая Россия", де розглядались питання стратегії соціально-економічного розвитку Росії, поправки до статуту партії та переобрання керівних органів партії", - сказав Кислинський.

На його переконання, українським політикам потрібно відходити від практики погодження усіх кроків за кордоном.

"Досвід останніх років засвідчує, що усі політичні кризи значною мірою були привнесені ззовні. Тому чим швидше українські політики зрозуміють, що усі ключові рішення мають прийматися тут, в Україні, тим швидше ми досягнемо політичного порозуміння і стабільності", - наголосив Кислинський.
powered by lun.ua