Коновалюк назвав Ющенка дезінформатором

П'ятниця, 21 листопада 2008, 18:11

Голова слідчої комісії з питань постачання в Грузію української зброї Валерій Коновалюк звинувачує президента Віктора Ющенка в тиску на СБУ.

Так Коновалюк прокоментував вимогу Ющенка від СБУ дати чітку оцінку заявам щодо військово-технічного співробітництва України і Грузії, передає прес-служба депутата.

"Сьогоднішню заяву президента Тимчасова слідча комісія розцінює як спробу натиснути на СБУ, а ще - як активну дезінформацію громадської думки в Україні", - заявив він.

"Той пафос, з яким сьогодні з вуст президента лунали певні вказівки спецслужбі, ще раз підтверджують те, що і так складало "секрет Полішинеля": секретаріат президента щодня вимагає від СБУ протиправних дій щодо нашої парламентської комісії", - вважає Коновалюк.

Він також підкреслив, що комісія має "абсолютно достовірну, документально підтверджену інформацію про значні фінансові порушення, які нанесли колосальний збиток бюджету України".

"І на ці питання, ми переконані, Віктору Ющенку рано або пізно, але доведеться давати відверті відповіді", - сказав Коновалюк.

Він також зазначив, що неодноразово були відправлені запити на адресу СБУ для того, щоб була дана правова оцінка розкритим комісією "фактам незаконних дій високих посадових осіб держави з продажу зенітно-ракетного комплексу "Бук-М1".

"Документи по цій темі, що вже давно стали надбанням широкої громадськості, тільки зайвий раз підкреслюють, що дії окремих високопосадових чиновників привели не тільки до колосальних втрат коштів, так і не надійшли в держбюджет, але і завдали прямої шкоди інтересам нашої національної безпеки", - сказав він.

"З огляду на всю серйозність розкритих нами фактів, ми вимагаємо порушити по них кримінальну справу. Причому розслідувати її так, як того вимагають Конституція і її закони", - підкреслив Коновалюк.powered by lun.ua