Заручники п'ятизіркового готелю Індії звільнені

Четвер, 27 листопада 2008, 11:38

Усі заручники, захоплені терористами в місті Мумбаї (Бомбей) в готелі "Тадж-Махал", у якому відбувся теракт, звільнені, повідомив інтернет-сайт газети "Таймс оф Индиа".

Раніше прес-служба Міністерства закордонних справ повідомляла, що в цьому готелі, можливо, заблокована одна громадянка України.

Станом на першу половину дня 27 листопада місцеві правоохоронні органи евакуювали більшу частину гостей готелю "Тадж", серед яких був і почесний консул України в місті Мумбаї Сінгх з родиною.

Індійська поліція утримувалася від надання точної інформації щодо національної належності постраждалих іноземців.

Як відомо, у фінансовій, діловій і туристичній столиці Індії Мумбаї (Бомбей) стався найбільший за масштабами протягом кількох років терористичний акт, також напади відбулися у восьми місцях у південній частині 12-мільйонного міста, унаслідок чого 101 особа загинула, у тому числі 7 іноземців і понад 300 одержали поранення.

Теракти були, як повідомляють ЗМІ, націлені зокрема на іноземців.

Поліцейський допомагає літньому чоловіку після атаки на залізничному вокзалі Мумбаї. Фото The New York Times, Reuters

За попередніми даними, серед іноземців загинули громадяни Японії й Угорщини.

Індійська влада закрили в четвер торги на всіх біржах і фінансових ринках.

Відповідальність за терористичні акти, що відбулися в Мумбаї, взяла на себе маловідома екстремістська організація "Деккан Муджахідін", яка "раніше ніяк себе не виявляла".

Пожежа після теракту в готелі "Тадж Махал". Фото The New York Times, Associated Press

Побудований понад 100 років тому п'ятизірковий готель "Тадж-Махал", на який, зокрема, була скоєна атака, є однією з найвідоміших споруд у Мумбаї.

, "Інтерфакс-Україна"powered by lun.ua