Кириленка не знімуть, він навіть написав брошурку

Субота, 29 листопада 2008, 11:19

Народний депутат Роман Зварич переконаний, що В’ячеслав Кириленко залишиться керівником партії "Народний Союз Наша Україна".

Про це він заявив журналістам перед початком закритого з'їзду партії.

"Сьогодні обираються керівні органи партії. Я переконаний, що головою партії знову буде обраний В’ячеслав Кириленко", - сказав Зварич.

Він також повідомив, що вперше в історії, як в усіх європейських партіях, Кириленко перед з’їздом написав звіт голови на 40 сторінках, який випущений окремою брошуркою.

На запитання, чи будуть когось виключати з партії, Зварич відповів: "Не можу сказати точно, але думаю, що ні. Хоча кілька членів дають підстави для таких висновків".

На питання, чи буде обговорюватися на з'їзді участь "Нашої України" в парламентській коаліції, депутат відповів, що партія вже неодноразово ухвалювала рішення про те, що вона не піде в коаліцію, де будуть Партія регіонів і КПУ.

Щодо ініціатив прем’єра Юлії Тимошенко, то Зварич зауважив, що остання пропозиція, яку він чув від неї, стосувалася широкої коаліції, в яку ввійдуть і Партія регіонів, і КПУ, тому про це не може бути мови.

За словами Зварича, в ході з'їзду буде ухвалено дві резолюції. Перша стосуватиметься бачення місця партії в суспільстві, друга – виходу з економічної кризи.

Зварич також висловив переконання, що з’їзд пройде в спокійній атмосфері. Щоправда, підійшовши до журналістів, він запропонував їм поговорити сьогодні не про з’їзд, а про спорт.
powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!