У Ющенка роз'яснили насмішкуватому БЮТу, навіщо потрібні кажани

1 перегляд
Вівторок, 16 грудня 2008, 13:03

Направлення президентом до Верховної Ради законопроекту "Про прийняття поправки до Угоди про збереження кажанів в Європі" відбулося у рамках виконання Україною своїх міжнародних зобов'язань.

Про це йдеться в роз'ясненні прес-служби президента, оскільки внесений законопроект викликав саркастичну реакцію у депутатів БЮТ.

"Фактично йдеться про черговий крок у рамках планомірного приєднання нашої держави до ряду міжнародних документів, яке відбувається у контексті європейської інтеграції України", - йдеться в роз’ясненні прес-служби.

Загалом з початку 2008 року президент направив до парламенту 17 законопроектів такого роду, серед них – "Про ратифікацію Протоколу про вступ України до СОТ", "Про ратифікацію Угоди між Європейським Союзом і Україною про визначення загальної схеми участі України в операціях ЄС із врегулювання криз", "Про ратифікацію Європейської конвенції про транскордонне телебачення", "Про приєднання України до Конвенції про уніфікацію деяких правил міжнародних повітряних перевезень", "Про ратифікацію Угоди про позику (Проект модернізації державних фінансів) між Україною та Міжнародним банком реконструкції і розвитку".

Внесений Кабінетом Міністрів законопроект "Про прийняття поправки до Угоди про збереження кажанів в Європі", який президент у понеділок направив до парламенту, має, зокрема, законодавчо закріпити нову назву відповідної Угоди.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua