БЮТ побачив змову Партії регіонів і Черновецького проти Тимошенко

Середа, 17 грудня 2008, 10:41

БЮТ звинувачує виключно мера Києва Леоніда Черновецького у ситуації з енергозабезпеченням Києва.

Відповідні звинувачення з трибуни парламенту озвучив у середу нардеп Володимир Бондаренко.

"Банкрутство потерпіла політика Леоніда Чернівецького, найпопулістичніша політика в світі, коли він вирішив прикупити приблизно третину населення Києва своїми подачками і тим самим заблокувати нормальні реальні вибори в Києві. За рік роздається приблизно мільярд гривень до будь-яких свят", - заявив депутат.

За його словами, монопольно одна сила володіє в Києві системами енергозабезпечення, забезпечення хлібом, банківською системою, земельними питаннями.

"Вона знайшла підтримку Леоніда Черновецького, бо вони зуміли ділити політичні впливи. Мова йде про Партію регіонів, яка сьогодні виступає за те, щоб блокувати уряд, блокувати інші установи через несплату Києвом 404 мільйонів за спожитий газ", - заявив бютівець.

Бондаренко наголосив, що винен в цій ситуації тільки мер, а прокуратура давно мала "заплести руки" тим, хто монополізував сферу енергозабезпечення.

"Те що робить Черновецький в системі забезпечення міста – це суцільне шахрайство. Ніхто не знає, де береться вода і куди дівається, в якій кількості. По якій ціні надходить газ - чи він надходить по цінах для населення, чи цінах для юр осіб", - заявив депутат.

Як відомо, минулого тижня більше 5 тисяч будинків в Києві залишилося без води. Черновецький і Тимошенко вже тиждень звинувачують одне одного в тому, що сталося. Мер впевнений, що таким чином хотіли ініціювати позачергові вибори. Прем'єр вважає, що в Києві хотіли влаштувати новий майдан проти неї.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua