У Литвина погодились на коаліцію з застереженнями

0 переглядів
Середа, 17 грудня 2008, 12:41

Блок Литвина підписав угоду про створення коаліції із застереженнями.

Про це йдеться в заяві блоку, підписаному лідером фракції Ігорем Шаровим, повдіомляє прес-служба.

"Неухильно дотримуючись положень своєї передвиборної програми, яку підтримали виборці, Блок Литвина підписав угоду про створення коаліції із застереженнями, про що наші партнери по коаліції були заздалегідь попереджені", - йдеться в заяві.

Зокрема, в документі зазначається, що у розділі коаліції про пріоритетні завдання у сфері економіки було застереження до пункту про запровадження повноцінного ринку землі.

Воно полягає в тому, що це не повинно стосуватися земель сільськогосподарського призначення.

Оскільки реалізація повноцінного ринку земель сільськогосподарського призначення у коротко- і середньостроковій перспективі призведе до скупівлі та зосередження головного багатства України у руках латифундистів та іноземців, що Блок Литвина вважає неприпустимим.

Також Блок литвина вважає "передчасним" реалізацію пункту 2 розділу щодо ухвалення закону про визнання учасників національно-визвольних змагань борцями за незалежність України (в частині, що стосується ОУН-УПА).

"Застереження Блоку Литвина щодо зовнішньої політики полягає в тому, що, на нашу думку, як і на думку переважної більшості громадян України, оптимальним і таким, що найбільше відповідає національним інтересам України, зовнішньополітичним вибором є активний нейтралітет нашої держави", - зазначається в заяві.

Водночас в документі наголошується, що фракція при підписанні угоди виходила з того, що "в умовах ускладнення соціально-економічної ситуації в Україні, серйозної фінансової кризи парламентські сили зобов’язані згуртуватися і консолідувати свої зусилля для вироблення та реалізації всіх необхідних заходів щодо мінімізації негативного впливу кризи, для того, щоб спільними зусиллями знайти адекватні відповіді на загрози та виклики часу".

Як відомо, у вівторок фракції БЮТ, Блоку Литвина та НУНС утворили коаліцію. Від НУНС на коаліцію погодились 37 депутатів з 72.

В середу "Голос України" опублікував угоду про свторення коаліції.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua