Тимошенко ухвалила собі програму

0 переглядів
Середа, 17 грудня 2008, 17:16

Уряд на засіданні у середу розглянув та ухвалив за основу проект Програми діяльності Кабінету міністрів у кризовий та посткризовий періоди.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, проект програми враховує положення коаліційної угоди та актуальні завдання уряду, визначені програмою діяльності "Український прорив: для людей, а не політиків".

Програма враховує пропозиції та зауваження міністерств та відомств, центральних органів виконавчої влади, а також перелік інфраструктурних проектів, реалізація яких має бути спрямована на досягнення програмних цілей.

За повідомленням, в програмі доопрацьовано розділ "Україна і світ", а також інші розділи програми в частині європейської інтеграції та міжнародного співробітництва.

Також документ доповнено переліком законопроектів і переліком інвестиційних та інноваційних проектів, спрямованих на виконання програми, та розділом щодо впливу світової кризи на економіку України.

Своїми першочерговими програмними завданнями уряд визначив: досягнення макроекономічної стабілізації; оздоровлення і відновлення нормального функціонування фінансових ринків України, а також відновлення довіри до банківської системи; мінімізацію негативних соціальних наслідків через проведення виваженої та відповідальної соціальної політики; посилення економічної активності та відновлення економічного зростання.

Серед програмних завдань та заходів, орієнтованих на середньострокову перспективу (2010-2012 роки): забезпечення фундаментальних передумов посткризового розвитку України; зняття інфраструктурних обмежень розвитку; підвищення технологічного рівня індустріального виробництва; створення сучасного агропромислового комплексу тощо.

Проект програми діяльності уряду в кризовий та посткризовий періоди протягом тижня буде доопрацьовано та винесено на затвердження на позачергове засідання уряду, яке відбудеться в суботу, 20 грудня.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua